30.11.2020. 10:50
Objavljen zbornik LiDraNo (2020)
Agencija za odgoj i obrazovanje objavila je zbornik literarnih i novinarskih radova učenika osnovnih i srednjih škola pozvanih 2020. godine na državnu Smotru LiDrano.Uvršteni radovi učenika, pjesme, kratke priče, razgovori, reportaže, svjedoče o kreativnosti i radoznalosti njihovih autora, ali su i važan pogled na vrijeme u kojem oni žive, pišu i stvaraju.

30.11.2020. 10:30
Javno savjetovanje o Nacrtu Odluke o izmjeni Odluke o početku i završetku nastavne godine, broju radnih dana i trajanju odmora učenika osnovnih i srednjih škola za školsku godinu 2020./2021.
Ministarstvo znanosti i obrazovanja otvorilo je javno savjetovanje o Nacrtu Odluke o izmjeni Odluke o početku i završetku nastavne godine, broju radnih dana i trajanju odmora učenika osnovnih i srednjih škola za školsku godinu 2020./2021.

Kutak za roditelje

Ovdje možete vidjeti raspored informacija, obavijesti o roditeljskim sastancima i ostale važne informacije.

Razredna nastava

Predmetna nastava

OBAVIJESTI

Zaštita sigurnosti djece na internetu

Poštovani roditelji,

upućujemo vas da su publikacije HAKOM-a vezane uz zaštitu djece na Internetu dostupne na poveznici PUBLIKACIJE, a video sadržaj "Kako zaštiti djecu na internetu" je dostupan u nastavku.

:: opširnije ::

objavio: Davorka Medvedović  datum: 23. 12. 2019. 20:58
» Arhiva naših vijesti

Pravila odijevanja
Hrvatska žena - jučer, danas, sutra

U subotu 21. svibnja 2016. godine u Hrvatskoj matici iseljenika održana je svečana dodjela priznanja pobjednicima likovno-literarnog natječaja Hrvatske kulturne zajednice u Švicarskoj.

Priznanje je dobila  učenica 1. razreda naše škole Lana Antunović za osvojeno  3. mjesto u skupini od 1. do 4. razreda na temu „ Hrvatska žena – jučer, danas, sutra“.

Lana je na dodjelu došla sa roditeljima i učiteljicom Renatom Koprivnjak.

Čestitka Lani!

« Prosinac 2020 »

30.11.2020. 02:01
INFO Ponovno uspostavljena mrezna povezanost na podrucju Istarske zupanije
Postovani, Oko 23 sata je ponovno uspostavljena mrezna povezanost na podrucju Istarske zupanije. Ne ocekujemo nove prekide. Zahvaljujemo na razumjevanju. Srdacan pozdrav, — Mrezni operativni centar (Network Operations Center) Odjel ... The post INFO Ponovno uspostavljena mrezna povezanost na podrucju Istarske zupanije appeared first on CARNET .