19.01.2021. 12:09
Online seminar „Potres i djeca u krizi: Trebaju li svi isto?“
Savjetovalište za djecu, adolescente i obitelj pri Pučkom otvorenom učilištu Hrvatski dom Petrinja, Poliklinika za zaštitu djece i mladih Grada Zagreba, Agencija za odgoj i obrazovanje i Ministarstvo znanosti i obrazovanja organiziraju u srijedu, 20. siječnja 2021. s početkom u 12 sati online seminar „Potres i djeca u krizi: Trebaju li svi isto?“ , koji će voditi doc. dr. sc. Bruna Profaca.

19.01.2021. 09:18
Izmijenjeni Vremenik natjecanja i smotri u školskoj godini 2020./2021. i smjernice za provedbu natjecanja
Agencija za odgoj i obrazovanje objavljuje Smjernice za provedbu natjecanja i smotri učenika osnovnih i srednjih škola u školskoj godini 2020./2021. i Izmijenjeni Vremenik natjecanja i smotri u školskoj godini 2020./2021.

19.01.2021. 09:03
Konferencija o osiguravanju kvalitete u strukovnom obrazovanju
Agencija za strukovno obrazovanje i obrazovanje odraslih organizira prvu nacionalnu Konferenciju o osiguravanju kvalitete u strukovnom obrazovanju 18. veljače 2021. od 10 do 13.30 sati.

15.01.2021. 16:38
Obavijest školama o organizaciji nastave za učenike s teškoćama u razvoju
S obzirom na odluku većine županija o modelima izvođenja nastave u drugom polugodištu školske godine 2020./2021. na način da se nastava za učenike nižih razreda osnovnih škola (1. - 4. razredi), kao i za četvrte i pete razrede srednjih škola održava u školi, a za ostale kao nastava na daljinu (online), ovim putem Ministarstvo znanosti i obrazovanja obavještava škole o održavanju nastave za djecu i učenike s teškoćama u razvoju.

13.01.2021. 17:03
Odgoda početka natjecanja i smotri u školskoj godini 2020./2021.
Ministarstvo znanosti i obrazovanje prihvatilo je prijedlog Agencije za odgoj i obrazovanje i dalo suglasnost na odgodu početka provedbe natjecanja i smotri u školskoj godini 2020./2021.

INFORMATIKA

Povjerenstvo za vrednovanje kandidata natječaja objavljenog dana 19. listopada 2020. na mrežnoj stranici i oglasnoj ploči Hrvatskog zavod za zapošljavanje i mrežnoj stranici i oglasnoj ploči  Osnovne škole Rovišće, u rubrici pod nazivom  „NATJEČAJI“ za radno mjesto učitelja informatike, objavljuje

POZIV NA RAZGOVOR

držat će 3. studenog 2020. godine, s početkom u 8:30 sati,

8:15 Kos, Daria
8:30 Ivančević, Sanela
8:45 Chluda, Ivana
9:00 Bobinac, Ines
9:15 Milaj, Kristina
9:30 Hrženjak, Iva

Ako kandidat ne pristupi razgovoru s Povjerenstvom u navedenom vremenu ili pristupi nakon vremena određenog za početak razgovora, ne smatra se kandidatom natječaja.

Povjerenstvo na razgovoru  s kandidatom utvrđuje znanja, sposobnosti, interese, motivaciju kandidata za rad u Školi.

Smatra se da je kandidat zadovoljio na razgovoru ako je ostvario najmanje 30 od ukupno 60 mogućih bodova.

Nakon provedenog razgovora (intervjua) Povjerenstvo utvrđuje rang listu kandidatkinja prema ukupnom broju bodova ostvarenih na testiranju i intervjuu.

Poziv na razgovor  objavljen  je dana 29. listopada 2020. na mrežnoj stranici Osnovne škole Rovišće,  u rubrici pod nazivom  NATJEČAJI podrubrici „POZIV KANDIDATA NA RAZGOVOR I RANG LISTA “.

PRIRODA, BIOLOGIJA, KEMIJA

Povjerenstvo za vrednovanje kandidata natječaja objavljenog dana 19. listopada 2020. na mrežnoj stranici i oglasnoj ploči Hrvatskog zavod za zapošljavanje i mrežnoj stranici i oglasnoj ploči  Osnovne škole Rovišće, u rubrici pod nazivom  „NATJEČAJI“ za radno mjesto učitelja biologije i kemije, objavljuje

POZIV NA RAZGOVOR - BIOLOGIJA I KEMIJA

održat će 3. studenog 2020. godine, s početkom u 12 sati,

Marčan, Ivana

Ruklin, Paula

Trgovac, Mirela

Poziv na razgovor  objavljen  je dana 29. listopada 2020. na mrežnoj stranici Osnovne škole Rovišće,  u rubrici pod nazivom  NATJEČAJI podrubrici „POZIV KANDIDATA NA RAZGOVOR I RANG LISTA “.

U Rovišću 29.10.2020.

Povjerenstvo za vrednovanje kandidata natječaja objavljenog dana 19. listopada 2020. na mrežnoj stranici i oglasnoj ploči Hrvatskog zavod za zapošljavanje i mrežnoj stranici i oglasnoj ploči  Osnovne škole Rovišće, u rubrici pod nazivom  „NATJEČAJI“ za radno mjesto učitelja prirode i biologije objavljuje

POZIV NA RAZGOVOR - PRIRODA I BIOLOGIJA

održat će 3. studenog 2020. godine, s početkom u 12:30 sati,

Trgovac, Mirela

Grgić, Tea

U Rovišću 29.10.2020.

RAZREDNA NASTAVA

Povjerenstvo za vrednovanje kandidata natječaja objavljenog dana 19. listopada 2020. na mrežnoj stranici i oglasnoj ploči Hrvatskog zavod za zapošljavanje i mrežnoj stranici i oglasnoj ploči  Osnovne škole Rovišće, u rubrici pod nazivom  „NATJEČAJI“ za radno mjesto učitelja razredne nastave, objavljuje

POZIV NA RAZGOVOR

održat će 3. studenog 2020. godine, s početkom u 10 sati,

Hrženjak, Iva

Milaj, Kristina

Vincetić, Andrea

Ćurić, Petra

Budojević, Anja

Burić, Marina

Mikula, Andrea

Plantak, Kristina

PSIHOLOG

« Siječanj 2021 »

21.01.2021. 13:25
Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNET planira započeti postupak javne nabave uređenja/adaptacije 10 Regionalnih obrazovnih centara (ROC-ova) u sklopu II. faze programa ,,e-Škole: Cjelovita informatizacija procesa poslovanja škola i ... The post Istraživanje tržišta – nabava uređenja/adaptacije Regionalnih obrazovnih centara appeared first on CARNET .

20.01.2021. 14:13
Objavljeni novi CARNET-ovi e-Škole digitalni sadržaji
Da neki predmeti poput fizike i matematike ne moraju uvijek biti teški i nerazumljivi dokazuju e-Škole digitalni sadržaji. Izrađeni su kako bi učenicima i nastavnicima olakšali učenje i poučavanje te ... The post Objavljeni novi CARNET-ovi e-Škole digitalni sadržaji appeared first on CARNET .

15.01.2021. 14:02
Istraživanje tržišta – poziv na sastanak
U sklopu II. faze programa ,,e-Škole: Cjelovita informatizacija procesa poslovanja škola i nastavnih procesa u svrhu stvaranja digitalno zrelih škola za 21. stoljeće" Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNET ... The post Istraživanje tržišta – poziv na sastanak appeared first on CARNET .